Gabinet stomatologiczny

GABINET MOSINA

ul. Rzeczypospolitej Mosińskiej 29
62-050 Mosina
tel. 61 813 68 16

e-mail: kontakt@dentystamosina.pl

GABINET KROSNO

ul. Boczna 35
62-050 Krosno
tel. 61 883 35 80

e-mail: kontakt@dentystamosina.pl

Personel

dr Przemysław Zielonacki

lekarz medycyny
lekarz stomatolog

Spośród licznych działów stomatologii, najwięcej zadowolenia daje mi leczenie pacjentów w zakresie ortodoncji i implantologii.
dr Ewa Duchyńska-Zielonacka

specjalista I st. stomatologii ogólnej
specjalista II st. protetyki stomatologicznej

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, wiedza zdobyta na licznych kursach i szkoleniach z zakresu różnych dziedzin stomatologii oraz specjalizacja II stopnia z zakresu protetyki stomatologicznej umożliwiają mi kompleksowe planowanie i prowadzenie leczenia w wielu skomplikowanych przypadkach klinicznych.
dr Przemysław Ryś


Indywidualne podejście do Państwa problemów jest dla mnie kwestią kluczową. Każdego dnia staram się podnosić swoje kwalifikacje tak aby sprostać wymaganiom pacjentów, zapewniając im jak najwyższy poziom usług stomatologicznych z zakresu chirurgi stomatologicznej oraz implantologii.
dr Magdalena Czarnek-Małaczyńska


Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008 roku. Posiadam specjalizacje ze stomatologii zachowawczej z endodoncją od 2013.
dr Marika Nowacka

Swoje umiejętności zawodowe rozwijam głównie w kierunku stomatologii zachowawczej i endodoncji, odbywając szkolenie specjalizacyjne w tej dziedzinie oraz uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Największe wyzwanie stanowią dla mnie pacjenci ze skrajną dentofobia, których leczenie przynosi mi jednocześnie dużą satysfakcje.
dr Marta Karaś


Wśród moich szczególnych zainteresowań można wymienić stomatologię zachowawczą, endodoncję oraz stomatologię dziecięcą. Staram się zawsze zapewnić bezstresową atmosferę podczas wizyty w gabinecie.
dr Aleksandra Wilk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuję się w leczeniu zachowawczym dzieci i dorosłych, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Priorytetem jest dla mnie wykonywanie zabiegów z największą precyzją, profesjonalnie i bezboleśnie. Swoje umiejętności rozwijam na licznych kursach i szkoleniach.
dr Kinga Łuczak

Bardzo lubię pracę z ludźmi, a zdrowy uśmiech moich pacjentów przynosi mi dużą satysfakcję.
W pracy zawodowej rozwijam się głównie w kierunku mikroinwazyjnej chirurgii, stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz periodontologii, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
Iwona Tomczyk

dyplomowana asystentka stomatologiczna
dyplomowana pielęgniarka
Monika Kube

dyplomowana pielęgniarka anestezjologiczna
asystentka stomatologiczna
Beata Łabenda

dyplomowana higienistka stomatologiczna
Simona Ziętek

dyplomowana higienistka stomatologiczna
dyplomowana asystentka stomatologiczna
technik dentystyczny
inżynier materiałowy spec.
inżynieria dentystyczna
Ewa Kazimierska

dyplomowana higienista stomatologiczna
technik dentystyczny
inżynier materiałowy spec.
inżynieria dentystyczna
Kinga Jóźwiak

asystentka stomatologiczna
technik radiolog